Masaż bańką chińską BAN-Qi

Masaż Bańką Chińską

Lecznicze działanie baniek próżniowych jest dobrze znane w naszej kulturze. Nie raz nasze babcie czy siostry zakonne "wysysały" z nas chorobę i mobilizowały nasz układ odpornościowy do walki z nią, właśnie za pomocą takich baniek. Bańki chińskie to zmyślnie zaprojektowane, gumowe bańki stosowane do masażu próżniowego.

O ile ich leczniczy wpływ jest oczywisty, o tyle w dzisiejszych czasach najczęściej stosowane są one do walki z cellulitem. "Pomarańczowa skórka" to prawdziwa plaga naszych czasów, której ofiarą padają najczęściej niestety nasze miłe Panie. Cellulit jest min. chorobą tkanki podskórnej, nie zawsze jednak jego przyczyną jest nadmiar tkanki tłuszczowej. Oficjalnie nie istnieje udokumentowana naukowo skuteczna w stu procentach terapia zwalczająca cellulit. Jednak osoby nim dotknięte, nie muszą czuć się całkiem pozbawione broni przeciwko tej nieestetycznej dolegliwości. Masaż bańką chińską jest najlepszym rodzajem masażu dla zwalczania cellulitu. Stosuje się go na objęte cellulitem partie ciała (najczęściej są to: uda, pośladki i brzuch), dostosowując intensywność masażu do możliwości adaptacyjnych klienta.

Masaż ten usuwa zbędne produkty przemiany materii z przestrzeni międzykomórkowej, pobudza krążenie krwi i płynów ustrojowych, odblokowuje przepływ energii a poprzez silne miejscowe przekrwienie tkanek podkręca metabolizm i pośrednio przyczynia się do redukcji tkanki tłuszczowej. Najlepiej stosować go w seriach po 12 zabiegów. Stosując się do wskazówek i zaleceń masażysty, masaż ten daje naprawdę spektakularne efekty.

Ceny zaczynają sie od 50 zł.
Wszystkie warianty dostepne są w cenniku.

Chcesz wiedzieć więcej o masażu bańką chińską?

Skontaktuj Się Z Nami