Masaż gorącymi kamieniami BAN-Qi

Masaż Gorącymi Kamieniami

Jeden z wielu masaży o działaniu relaksującym. Łączy w sobie termoterapię, drenaż limfatyczny, masaż relaksacyjny, akupresurę i aromaterapię. Wykonywany jest rozgrzanymi (czasem do 60 -70 stopni Celsjusza) kamieniami bazaltowymi, pochodzenia wulkanicznego.

Głównym założeniem masażu jest osiągnięcie przez klienta głębokiego stanu relaksu. Przegrzanie tkanek wywołane ciepłem kamieni doprowadza do rozszerzenia naczyń krwionośnych, zwiększenia przepływu krwi żylnej, co sprzyja detoksykacji organizmu. Kompozycja olejków eterycznych, aura mistycznych obrzędów szamańskich i odpowiednio dobrana muzyka, dają efekt w postaci zmniejszenia napięcia układu nerwowego. Specjalne opracowanie okolic czakramów (wirujących skupisk energii) znajdujących się na całej długości kręgosłupa, pomaga odblokować przepływ życiodajnej energii przez meridiany (kanały energetyczne) naszego ciała. Masaż gorącymi kamieniami intensywnie wpływa na przemianę materii, dlatego zalecane jest zwiększenie ilości przyjmowanych płynów w dniu w którym wykonano masaż.

Na ten masaż nie powinny decydować się osoby chorobliwie otyłe, osoby dotknięte zakaźną chorobą skóry, osoby z wysypką lub niezagojonymi ranami / siniakami. Nie wskazane jest również korzystanie z tego masażu osobom po chemio i radioterapii oraz kobietom w czasie menstruacji. Osoby chore na serce lub mające problemy z krzepliwością krwi, też nie powinny poddawać się temu zabiegowi.

Ceny zaczynają sie od 150 zł.
Wszystkie warianty dostepne są w cenniku.

Chcesz wiedzieć więcej o masażu gorącymi kamieniami?

Skontaktuj Się Z Nami