Masaż relaksacyjny BAN-Qi

Masaż Relaksacyjny

Jest to uczta zarówno dla ciała jak i dla umysłu. Nie zawsze bóle spowodowane napięciem mięśniowym mają swój początek w sforsowanych nadmierną pracą tkankach. Czasami natłok myśli i obowiązków dnia codziennego daje się nam we znaki bardziej niż ciężka monotonna praca fizyczna. W takich sytuacjach masaż relaksacyjny jest tym, czego powinni Państwo spróbować.

Odpowiednio dobrane techniki mają za zadanie zniwelować napięcia mięśniowe i przywrócić organizmowi prawidłowy rytm. Ale na masaż relaksacyjny składa się wiele innych czynników. Kompozycja ciepłych olejków podsyconych aromatycznymi zapachami, blask świec, kojące ruchy masażysty w tle zmysłowej, łagodnej muzyki, dostarczają niezapomnianych wrażeń tak fizycznych jak i psychicznych. Podczas takiego masażu możemy całkowicie odciąć się od codziennych problemów.

Wybór masażu relaksacyjnego to gwarancja zadowolenia, wyrwana z pędu życia spokojna chwila gdzie na nowo mogą Państwo odkryć spójność między ciałem a duszą, wsłuchać się w potrzeby własnego organizmu i przypomnieć sobie że wszyscy jesteśmy częścią składową harmonii tego świata. Masaż relaksacyjny jest świetnym sposobem spędzenia wolnego czasu i może być doskonałym prezentem dla osób bliskich Państwa sercu.

Ceny zaczynają sie od 70 zł.
Wszystkie warianty dostepne są w cenniku.

Chcesz wiedzieć więcej o masażu relaksacyjnym?

Skontaktuj Się Z Nami