Masaż wspomagający odchudzanie BAN-Qi

Masaż Wspomagający Odchudzanie

Istnieje masaż który pomaga osobom tęższym w zgubieniu zbędnych kilogramów. Niestety chwytliwe marketingowe hasła dają mu często nazwę "masażu odchudzającego". Jest to oczywiście zręczna manipulacja, która z rzeczywistą utratą wagi ma niewiele wspólnego. Nie istnieje masaż ani masażysta który potrafiłby "rozbić" a co za tym idzie zredukować nadmiar tkanki tłuszczowej, używając do tego technik manualnych.

Ponieważ głównymi założeniami mojej działalności są edukacja i profilaktyka, skupmy się na faktach. Tkanka tłuszczowa (tłuszcz) nie posiada właściwości porcelany czy szkła by można ją było rozbić. Tłuszcz, jakby go mocno nie okładać czy masować nie ma możliwości zniknąć sam z siebie. Jedyną metodą pozbycia się tłuszczu jest jego spalenie. Naturalnym kotłem naszego organizmu w którym tłuszcz mógłby się spalić, są nasze mięśnie. By mięśnie mogły z powodzeniem spalać niechcianą tkankę tłuszczową, należałoby nimi ruszać, ruszać intensywnie! Trening to najlepsza metoda dla pozbycia się nadmiaru tłuszczu.

Osoby decydujące się na masaż wspomagający odchudzanie, powinny wiedzieć że do masażysty należy za pomocą masażu: pozbyć się zastojów żylnych, kwasu mlekowego z mięśni, produktów przemiany materii z tkanek, pobudzić krążenie krwi i limfy, pobudzić metabolizm tkankowy, wspomóc mięśnie do intensywniejszej i bardziej efektywnej pracy. Cała reszta, czyli: Aktywność fizyczna, zbilansowana dieta, zmiana nawyków żywieniowych, zdrowszy tryb życia pozostają w rękach klienta.

Ceny zaczynają sie od 150 zł.
Wszystkie warianty dostepne są w cenniku.

Chcesz wiedzieć więcej o masażu Schentala?

Skontaktuj Się Z Nami