Pic

O BAN-Qi

"Zdrowy Tryb Życia To Podstawa..."

Kilka Słów O BAN-Qi

Jestem dyplomowanym Terapeutą Zajęciowym, posiadam dyplom Technika Masażysty oraz certyfikat ukończenia kursu 2 i 3 stopnia japońskiej Terapii Manualnej Yumeiho. Moją wiedzę z zakresu masaży, poprawy zdrowia i kondycji fizycznej dopełniają dyplomy i certyfikaty ukończonych kursów, takich jak: kurs masażu gorącymi kamieniami, kurs masażu kręgosłupa wg R. Breussa, kurs masażu techniką nerwowo – mięśniową wg S. Lieffa i B. Chaitowa. Na moje ponad 8 letnie doświadczenie składają się; praktyki zawodowe w największych placówkach medycznych w trójmieście, min. Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Mikołaja Kopernika w Gdańsku – zakład rehabilitacji, Szpital Specjalistyczny – Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Gdańsk Zaspa – zakład rehabilitacji, Wojewódzki Zespół Reumatologiczny im. Jadwigi Titz-Kosko. Zakład Rehabilitacji Leczniczej w Sopocie, Caritas Archidiecezji Gdańskiej Zakład Rehabilitacji Ambulatoryjnej w Gdyni. Ponad to miałem przyjemność dzielić się swoją wiedzą i umiejętnościami w placówkach i ośrodkach zdrowotnych takich jak: Ośrodek Zdrowotny "Elf" Czapielski Młyn, Instytut Dermacell w Gdyni, Instytut DermicLab w Gdańsku, Studio Masażu Zdrowia i Urody "Vital" w Gdańsku, Fitness "Spójnia" w Gdańsku, Galeria Urody w Gdyni, Hotel Haffner w Sopocie, Hotel Niedźwiadek Wdzydze Kiszewskie, Hotel Radisson w Gdańsku, Hotel Królewski w Gdańsku.

Jestem osobą kochającą zdrowy tryb życia. Na moje doświadczenie składają się tysiące wykonanych masaży i zabiegów oraz setki zadowolonych klientów. Głównym założeniem mojej działalności związanej z szeroko pojętym zagadnieniem poprawy zdrowia, jest edukacja i profilaktyka. Prowadzę osobistą krucjatę przeciw otyłości i życiu pozbawionym ruchu. Jestem osobą aktywną fizycznie, moje zainteresowania to sporty siłowe i sporty walki. Jako sportowiec poznałem osobiście wszystkie możliwe rodzaje bólów powysiłkowych, jako terapeuta manualny i masażysta nauczyłem się doskonale je likwidować i przeciwdziałać im. Na setkach pacjentów udoskonaliłem metody zwalczania kontuzji, wyedukowałem wiele osób w jaki sposób zapobiegać dolegliwościom powstałym w wyniku urazów sportowych czy tak obficie dziś występujących chorób cywilizacyjnych. Cechuje mnie profesjonalizm i zindywidualizowane podejście do klientów. W dobie internetu i wszechobecnej elektroniki postawiłem sobie za cel zapobieżenie narastającej fali wad postawy i otyłości wśród najmłodszych. Zapraszam do korzystania z moich usług.

Doświadczenie

2005
Warsztaty Terapii Zajęciowej – Ośrodek "Bolek i Lolek" w Gdańsku
2006-2007
Szpital Specjalistyczny Św. Wojciecha - Adalberta Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej. Zakład Rehabilitacji Gdańsk Zaspa.
Wojewódzki Zespół Reumatologiczny im. Jadwigi Titz – Kosko. Zakład Rehabilitacji leczniczej w Sopocie.
Caritas Archidiecezji Gdańskiej Zakład Rehabilitacji Ambulatoryjnej w Gdyni.
Pomorskie Centrum Traumatologii. Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. M. Kopernika w Gdańsku. Zakład Rehabilitacji.
Od 2008
Praca na stanowisku masażysty w: Salonie masażu i urody "Vital", w Gdańsku; Ośrodku Zdrowotnym "Elf", w Czapielskim Młynie; Fitness "Spójnia", w Gdańsku; Instytucie "DERMACELL, w Gdyni i w Instytucie "DermicLAB", w Gdańsku.

Wykształcenie

2003-2005
Niepubliczne Studium Medyczne Terapii Zajęciowej - Terapeuta zajęciowy
2005-2007
Wojewódzki Zespół Szkół Policealnych nr 2
w Gdańsku - wydział Technik Masażysta
2008
Kurs Masażu Techniką Nerwowo-Mięśniową
wg. S. Liefa i B. Chaitowa
2008
Kurs Masażu Kręgosłupa wg R. Breussa
2010
Kurs Masażu Gorącymi Kamieniami
2014
Kurs Terapii Manualnej YUMEIHO
- licencjonowany Terapeuta Yumeiho 3 stopnia.
Pic

Jesteś zainteresowany/ana skorzystaniem z naszych usług?

Zobacz, jakie masaże możemy Wam zaoferować